خرید و قیمت عرق شاطره کاسنی نارون – ۴ لیترNarvan Chicory Leaf Water – 4 Lit

 • برند :
  نارون
 • دسته‌بندی :
  عرقیات و گلاب

نقد و بررسی اجمالی
Narvan Chicory Leaf Water – 4 Lit

. کاسنی گیاهی است که فواید سلامتی زیادی دارد. این موارد شامل توانایی آن برای کاهش مشکلات گوارشی و معده، کاهش درد ورم مفاصل، جلوگیری از عفونت‌های باکتریایی، تقویت سیستم ایمنی بدن و کاهش احتمال ابتلا به بیماری‌های قلبی است. همچنین یک آرام‌بخش طبیعی است که می‌تواند با سنگ کلیه مبارزه کند و باعث کاهش وزن شود. برای افرادی که زردی و یرقان دارند و برای مبتلایان به کم‌خونی و بی‌خوابی مفید است. موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود و بدن را در مقابل انواع بیماری‌ها و سرطان‌ها ایمن می‌کند، همچنین باعث باز شدن رنگ چهره شده و بسیار آرام‌بخش است. عرق شاطره کاسنی نارون – ۴ لیتر از کیفیت بالایی برخوردار است و به شما پیشنهاد می‌شود.عرق کاسنی و شاطره هرکدام به‌تنهایی دارای فواید و خواص بی‌شماری هستند و ترکیب این دو عرق باهم تأثیرگذاری فوق‌العاده‌ای خواهد داشت. عرق کاسنی و شاطره بازکننده بوده و سموم کبد را دفع می‌کنند.

معرفی

عرق کاسنی و شاطره هرکدام به‌تنهایی دارای فواید و خواص بی‌شماری هستند و ترکیب این دو عرق باهم تأثیرگذاری فوق‌العاده‌ای خواهد داشت. عرق کاسنی و شاطره بازکننده بوده و سموم کبد را دفع می‌کنند. در درمان التهابات معده و پاک کردن مجاری ادراری مؤثر است. عرق کاسنی و شاطره، مجاری گوارشی را پاک می‌کند و بهترین تصفیه‌کننده‌ی خون است. عرق کاسنی و شاطره با تأثیراتش روی کبد، زمینه‌ی دفع صفرا از بدن را فراهم کرده، زردی را می‌زداید و بار کبد را سبک می‌کند. هرچه عرق کاسنی تلخ‌تر باشد، فوایدش بیشتر است و در التیام امراض کبدی مؤثرتر است. به تنظیم هورمون‌ها پرداخته و در افزایش قدرت باروری نطفه و تنظیم و تقسیم کروموزوم‌های نر و ماده تأثیرگذار باشد. گیاه شاطره که از آن بانام‌های بقله‌الملک، شاه‌ترج و پیت پاپارا در کتب طب سنتی یادشده، گیاهی است علفی، یک‌ساله با ارتفاع تا ۸۰ سانتی‌متر و از تیره شاه طرگان که در طب سنتی ایرانی از آن بیشتر در درمان بیماری‌های کبدی استفاده شده است.

حتما بخوانید
خرید و قیمت حبه خرما برنا مقدار 250 گرم

کاربرد

لیکن برخی خواص دیگر این گیاه عبارت‌اند از خاصیت صفرابر، اشتهاآور و تصفیه کنده خون، همچنین شاطره سرشار از انواع ویتامین‌ها به‌ویژه ویتامین است و ازاین‌رو برای درمان بیماری‌های پوستی استفاده از عرق شاطره بسیار مفید است. کاسنی گیاهی است که فواید سلامتی زیادی دارد. این موارد شامل توانایی آن برای کاهش مشکلات گوارشی و معده، کاهش درد ورم مفاصل، جلوگیری از عفونت‌های باکتریایی، تقویت سیستم ایمنی بدن و کاهش احتمال ابتلا به بیماری‌های قلبی است. همچنین یک آرام‌بخش طبیعی است که می‌تواند با سنگ کلیه مبارزه کند و باعث کاهش وزن شود.  برای افرادی که زردی و یرقان دارند و برای مبتلایان به کم‌خونی و بی‌خوابی مفید است. موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود و بدن را در مقابل انواع بیماری‌ها و سرطان‌ها ایمن می‌کند، همچنین باعث باز شدن رنگ چهره شده و بسیار آرام‌بخش است. عرق شاطره کاسنی نارون – ۴ لیتر از کیفیت بالایی برخوردار است و به شما پیشنهاد می‌شود.

 

مشخصات محصول Narvan Chicory Leaf Water – 4 Lit

مشخصات

 • حجم

  ۴۰۰۰ میلی‌لیتر
 • وزن بسته‌بندی

  ۴۲۰۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی

  ۳ × ۱۰ × ۴۰ سانتی‌متر
 • شماره پروانه بهداشت

  ۴۰/۱۰۶۵۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code