راهنمای استایل جذاب تابستانه برای آقایان

راهنمای استایل تابستانه مردانه

در تابستان باید در انتخاب استایل به نکات خاصی توجه کنیم. مثلاً باید جلوی عرق کردن بیش از حد گرفته شود. پوشیدن لباس های خنک یک انتخاب خوب است. پوشیدن یا نپوشیدن جوراب با کفش می‌توانند سوال مهم می باشد. با ما همراه باشید تا شما را در انتخاب استایل مناسب تابستان برای مردان راهنمایی کنیم.

در تابستان چه پارچه هایی را انتخاب کنیم

در تابستان با انتخاب این پارچه ها می توانید تا حد زیادی خنک بمانیدو از عرق کردن و بو گرفتن دوری کنید.

تیپ مردانه

لینن

این پارچه مناسب تابستان است. از این جهت که بدن شما به خوبی در آن تنفس می کند و هم این که پارچه سبک است. این پارچه روی بدن نمی چسبد و به همین دلیل مناسب فصل تابستان است. البته نکته منفی این پارچه زود چروک شدن آن است. البته این نوع پارچه در استایل های چروک به کار می رود.

کتان

انتخاب پارچه کتان برای لباس های تابستانه از این جهت خوب است که بدن را خنک نگه میدارد. همچنین کتان از خیس شدن بدن و جمع شدن عرق جلوگیری می کند. به این صورت لباس شما خشک و مناسب خواهد ماند. پس در استایل روزمره خود می‌تواند از کتان استفاده کنید.

ریون

ریون از الیاف مصنوعی درست میشود. بسیار سبک راحت و خنک است و به همین دلیل می تواند در تابستان بسیار مناسب باشد. البته پارچه ریون تنها مناسب هوای گرم و خشک است و در هوای گرم و مرطوب توصیه نمی شود.

لباس های مردانه

چگونه در فصل تابستان خنک لباس بپوشیم

نکات خاصی وجود دارد که با رعایت آنها می توانید لباس های خود را حتی خنک تر کنید. این موضوع کمک می‌کند که شما خوش تیپ تر هم به نظر برسید. با ما همراه باشید تا این تکنیک‌ها را بررسی کنیم.

حتما بخوانید
قیمت اسکالپ و هرآنچه باید بدانید

بالا زدن آستین پیراهن

پیراهن مردانه

برای بالا زدن آستین ها و روشهای مختلفی وجود دارد، که ما سه روش را به شما آموزش خواهیم داد.

اولین روش: دکمه سر آستین پیراهن پیراهن خود را باز کنید و آن را به سمت بالا تا بزنید. یک تای دیگر کافی است تا سرآستین پوشانده شود.

دومین روش: در این روش دوباره سر دکمه سر آستین را باز می کنید و سر آستین را تا میزنید و تا آرنج بالا می آورید. کافی است بخش پایینی آستین را هم تا بزنید تا روی آستین را بپوشاند.

سومین روش: مجدداً دکمه سرآستین را باز کنید و به اندازه خود سرآستین یک تا بزنید. تا زدن را تا زمانی که به اندازه مورد نظر خود رسیدید ادامه دهید.

بالا زدن پاچه شلوار جین یا کتان

کفش خنک و تابستانه

برای بالا زدن پاچه شلوار ما دو روش را به شما آموزش خواهیم داد.

اولین روش: این روش مناسب تیپ های روزمره و راحت است. به این منظور کافی است پایین شلوار کتان را به اندازه دو و نیم سانتی متر تا بزنید. برای این روش پاچه شلوار باید به بالای کفش شما برخورد کند. در غیر اینصورت شلوار شما برای این روش زیادی بلند است.

دومین روش: در صورتی که می خواهید پایین شلوارتان را دو دفعه تا بزنید از این روش استفاده کنید. بهتر است اول یک تای کوچک بزنید که تنها به اندازه لبه شلوار باشد. پس از آن میتوانید تای بعدی را بلند بزنید. برای این روش پاچه شلوار باید تا بالای قوزک پا باشد.

جوراب آری یا خیر

کفش و جوراب

پوشیدن یا نپوشیدن جوراب در استایل شما تاثیر زیادی دارد. به خصوص اگر شلوار شما کوتاه باشد این موضوع کاملا به چشم می آید. برای دانستن جواب این سوال به نکات زیر توجه کنید.

حتما بخوانید
مراقبت از پوست به روش زنان کره‌ای

مزایای پوشیدن جوراب

پوشیدن جوراب نخی پاهای شما را خشک نگه می دارد. در این صورت احساس راحتی بیشتری خواهید داشت.

استفاده از جوراب های رنگی و طرح دار خود می‌تواند بخشی از استایل خاص شما شود.

شما می توانید با توجه به سلیقه خود جوراب های متنوعی را انتخاب کنید. مثلاً جورابهای ساق کوتاه، جوراب کفی یا جوراب های ساق دار. این می‌تواند استایل شما را به شکل های مختلفی زیبا کند.

استایل مردانه - جوراب

معایب پوشیدن جوراب

در صورتی که از جوراب ضخیم یا پارچه نامناسب استفاده کنید، این خود می‌تواند عامل عرق کردن پاهای شما در هوای گرم شود.

پوشیدن جوراب نامناسب می تواند تیپ شما را به شکل ناخوشایندی عوض کند.

کفش تابستانه

مزایای نپوشیدن جوراب

نپوشیدن جوراب برای بعضی از استایل ها حیاتی است مثلاً زمانی که کفش کالج، کفش راحتی یا کفش روزمره تخت میپوشید، نبود جوراب انتخابی ضروری است.

نپوشیدن جوراب در استایل های راحت مثلاً برای مهمانی های خودمانی یا استایل ساحلی هم می تواند انتخاب بهتری باشد. به این صورت هم راحت تر خواهید بود و هم لازم نیست به دنبال ست کردن استایل خود با جوراب باشید.

معایب نپوشیدن جوراب

در صورتی که همراه کفش خود جوراب نپوشید، این می‌تواند باعث بو گرفتن داخل کفشتان شود. این اتفاق می تواند حتی با یک بار پوشیدن رخ بدهد.

در صورتی که کفش خود را بدون جوراب میپوشید، این می تواند باعث سایش کف پا به کف کفش شود. این باعث افزایش عرق کردن در کفش و افزایش احتمال تاول زدن پا میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *