رمز و راز خوش تیپ بودن در مدرسه

رمز و راز خوش تیپ بودن در مدرسه

تیپ مدرسه باعث می شود تصویر خاصی نسبت به خود در ذهن بچه ایجاد شود. در هر دوره ای بچه باید حس مثبت به خود داشته باشد. در صورتی که تیپ بچه ها برای شما با اهمیت است، با ما در این مقاله همراه شوید تا راه های خوش تیپ بودن بچه ها در مدرسه را به شما نشان دهیم.

خوشتیپ بودن با استفاده از مد روز در تیپ مدرسه

استایل شیک مدرسه

برای این که در مدرسه خوشتیپ به نظر بیاید بهتر است لباس هایتان کمی مطابق با مد روز باشد. از آن جا که سایز بچه ها سال به سال عوض می شود و شما مجبورید هر سال برای آنها لباس بخرید، به روز بودن آسان است. پس لباس سالانه را با توجه به مد سال انتخاب کنید.

چه رنگ ها و چه جنس هایی را انتخاب کنیم که مد روز باشیم

کودکان - استایل مناسب برای کودکان در مدرسه

  • بعضی از رنگ ها هیچ وقت از مد نمی روند و همیشه در فصل پاییز که فصل شروع مدارس است محبوبند. مثلاً رنگ‌های قرمز، نارنجی و زرد رنگ های مخصوص پاییز هستند. پس می توانید کیف و کفش و شال و کلاه خود را از این رنگ ها انتخاب کنید. این رنگها گرم و زیبا هستند و در روزهای سرد پاییز به بچه روحیه می دهند.
  • برای دختر بچه ها مقدار کمی نگین یا اکلیل در کیف و کفش می تواند مناسب باشد، اما در مقدار آن زیاده روی نکنید.
  • برای خرید بارانی و پالتو دخترانه یا پسرانه بهتر است سراغ مدل‌های شمعی یا نایلونی بروید.
  • برای خرید سویشرت می توانید به سراغ مدل‌های مخملی بروید.
حتما بخوانید
راهنمای استایل رسمی مردانه

پالتو یا کاپشن مسئله این است

پالتو و کاپشن برای کودکان

برتری کاپشن به پالتو این است که آزادی عمل بیشتری دارد. همچنین کاپشن مناسب تیپ اسپرت است. پس اگر تنها به دنبال یک لباس گرم برای روزهای سرد هستید، کاپشن انتخاب بهتری است. در صورتی که می خواهید لباس های بیشتری بخرید برای مواقع رسمی میتوان یک پالتو هم برای کودک خریداری کنید.

لباس های خاص برای تیپ اسپرت مدرسه

هودی و سویشرت

هودی و سویشرت ها گزینه های خیلی خوبی برای داشتن تیپ اسپرت هستند. به خصوص اگر از آنها انتخاب کنید که جیب و کلاه دارند. در انتخاب هودی و سویشرت به سراغ رنگ هایی بروید که به پوست و رنگ یونیفرم مدرسه کودک تان می آید.

چه کفشی مناسب است

نیم بوت

یکی از بهترین انتخاب ها در صورتی که قصد خرید کفش زمستانه را برای کودک تان دارید نیم بوت است. در واقع یک نیم بوت با کیفیت و مقاوم و راحت می تواند در کل پاییز و زمستان مناسب فرزند شما باشد.

شال و کلاه برای خوشتیپ شدن

استایل زمستانه برای کودکان

در فصل پاییز که هوا رو به سردی می‌رود میتوانید دستکش، کلاه و شال هم خریداری کنید. این موارد می‌تواند در طول فصل پاییز و زمستان کودک شما را گرم تر نگه دارد.

برای انتخاب شال و کلاه کودک به سراغ مدل‌های ساده نروید. به جای آن مدل های خاص و متفاوت را انتخاب کنید. برای شال و کلاه به سراغ رنگ های تند و شاد بروید. مدل های فانتزی بهترین انتخاب برای کودکان هستند. البته شال را بیش از حد بلند انتخاب نکنید چون ممکن است زیر دست و پای کودک گیر کند و با آنها آسیب برساند.

حتما بخوانید
پارچه های مناسب لباس های تابستانی

ساعت؛ خوشتیپ شدن و یادگرفتن نظم

ساعت مچی بچگانه

با خرید ساعت مچی برای فرزندتان، آن ها خوش تیپ تر به نظر خواهد رسید. همچنین ساعت به کودک کمک می کند که زمان شناسی و نظم را یاد بگیرد. ساعت های کودکانه و فانتزی و زیبا بیشتر مناسب به بچه ها هستند. داشتن یک ساعت استایل کودک شما را به روز تر و زیباتر نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *