مدل های آرایش جدید 2020 و 2021

مدل های آرایش جدید 2020 و 2021

پاییز و زمستان امسال با مدل های آرایشی جدید در حال آمدن است. امسال هم مدل های آرایشی ساده و خلاقانه و خاص محبوب هستند. امسال هم مانند سال قبل آرایش های طبیعی که کمتر به چشم می آیند محبوب ترند. با این حال آرایش های دیگری هم برای سلیقه های دیگر وجود خواهد داشت. با ما همراه باشید تا ترندهای پاییز و زمستان ۲۰۲۰ و 2021 را با هم بررسی کنیم.

آرایش بدون کرم پودر

آرایش بدون کرم پودر

بسیاری از برندهای مثال امسال در کت واک ها از مدلهای بدون کرم پودر استفاده کردند. البته این موضوع چندان جدید نیست و در سالهای اخیر استفاده نکردن از کرم پودر محبوب تر بوده است. در آرایش بدون کرم پودر می‌توانند لب ها را هم با آرایش بسیار ملایم و خفیف مثلاً رژلب های کمرنگ یا برق لب آرایش کنند. در صورتی که علاقه‌مند به لبهای قرمز باشید می توانید یک روژ قرمز را به تنهایی به کار ببرید که مرکز توجه شود.

آرایش خیس و براق

آرایش صورت با پوست خیس

امسال هم مجددا آرایش های خیس و براق محبوب هستند. برای این آرایش می‌توانید حتی از کرم پودر استفاده نکنید و تنها روی گونه ها و برجستگی های صورت از هایلایتر های براق استفاده کنید. به این صورت پوست شما مرطوب و براق به نظر می‌رسد. این نوع آرایش پوست را شاداب و جوان و سالم نشان می‌دهد.

کانتور ملایم

آرایش صورت با کانتور ملایم

امسال برخی از میکاپ آرتیست ها همچنان از کرم پودر استفاده می کند. اما استفاده از کرم پودر کمتر از قبل است و تنها صورت با یک لایه نازک از کرم پودر پوشیده می شود. همچنین برای کانتور کردن از مقدار کمی هایلایتر و کانتور استفاده می‌کنند. این آرایش به نظر ملایم می آید و پوست شما را تمیز و سالم و بدون کرم پودر نشان می دهد. به این صورت به نظر می رسد که شما آرایش زیادی ندارید و به صورت طبیعی زیبا هستید.

آرایش بدون آرایش

آرایش بدون آرایش

آرایش کردن به صورتی که انگار آرایش نکرده اید در چند سال اخیر بسیار محبوب بوده و همچنان هم پر طرفدار است. برای این آرایش از کرم پودر بسیار کم و همرنگ با رنگ پوست طبیعی خود استفاده می کنند. در انتخاب رنگ های رژ لب و سایه چشم هم از رنگهای نود یا کمرنگ استفاده می شود. برای آرایش چشم هم معمولاً تنها به ریمل قناعت می کنند. امسال برند شنل برای بیشتر مدل های خود این نوع آرایش را انتخاب کرده بود.

حتما بخوانید
۲۵ مدل موی بلند مردانه جذاب

رژگونه صورتی

آرایش صورت با رژگونه صورتی

یکی از موارد دیگری که امسال مد بوده است استفاده از یک رژگونه صورتی ملایم و طبیعی برای گونه ها است. در واقع ترکیب سرخ و سفیدی که روی صورت ایجاد میشود بسیار مناسب با فصل پاییز و زمستان است. و حالت طبیعی و تازه مناسب با حال و هوای این فصل را در صورت ایجاد می کند. امسال برند مایکل کورس برای بیشتر مدل هایش از این آرایش استفاده کرده.

آرایش چشم جدید مخصوص پاییز و زمستان ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱

امسال برای آرایش چشم معمولاً از خط چشم و سایه های رنگی استفاده می شده. آرایش چشم مانند آرایش صورت ساده و در حالت روزمره استفاده میشده. در کل امسال مدل های ساده تر محبوب تر هستند.

آرایش چشم دودی یا اسموکی

آرایش اسموکی چشم

آرایش اسموکی معمولا برای فصل پاییز و زمستان بسیار محبوب است. این نوع آرایش به خصوص برای مهمانی ها بسیار محبوب است. آرایش اسموکی در دهه ۹۰ میلادی هم بسیار پرطرفدار بوده. آرایش اسموکی حالت چشمان شما را جذاب میکند و تیپ و قیافه شما گیراتر میشود. امسال برای آرایش چشم اسموکی از خط چشم، سایه مشکی و حتی رنگ های خلاقانه تر خط چشم و سایه استفاده می‌شود. در تکنیک اسموکی مهم به کار بردن تکنیک است و رنگ های آن اهمیت زیادی ندارد.

آرایش چشم طلایی

آرایش طلایی چشم

امسال آرایش های چشم متالیک محبوب ترین آرایش های چشم هستند. در رنگهای متالیک، طلایی محبوب ترین شان است. امسال می توانید با استفاده از سایه چشم طلایی یا حتی خط چشم طلایی منحصر به فرد و به روز باشید.

آرایش چشم اکلیلی

آرایش اکلیلی چشم

در بهار و تابستان امسال استفاده از اکلیل در آرایش محبوب بوده است. اما محبوبیت استفاده از اکلیل همچنان ادامه دارد و در پاییز و زمستان امسال هم می توانید آرایش های چشم اکلیلی را ببینید. برای آرایش های ساده تر از مقدار کمی اکلیل و برای آرایش های خاص و دراماتیک و مقدار زیادی اکلیل استفاده کنید.

حتما بخوانید
۵ اشتباه آرایشی برای کسانی که چشمان کوچک دارند

آرایش چشم با اپلیکه و سنگ

آرایش چشم با اپلیکه

استفاده از سنگ و اپلیکه در آرایش چشم مدتی است که حسابی محبوب شده است. امسال هم می توانید با انواع کریستال ها و سنگ های شفاف یا رنگی بزرگ و کوچک آرایش های خاص و جذاب انجام دهید. این سبک ها مخصوص دهه اخیر هستند.

خط چشم با دم بلند و کشیده

آرایش چشم خط چشم کشیده

خط چشم های با دم بلند و کشیده از محبوبترین مدل های خط چشم هستند. این خط چشم شاید در همه دوران‌ها محبوب بوده. خط چشم کلاسیک کشیده، زیبایی و ظرافت زیادی دارد و در همه نوع آرایشی قابل استفاده است، از روزمره گرفته تا مخصوص مهمانی. امسال خط چشم های کشیده را در گوشه چشم و هم راستا با خط پلک پایینی به صورت صاف می کشند. بعد هم بالا می رود و تقریباً شبیه به آرایش چشم گربه ای است.

خط چشم با فاصله

آرایش چشم خط چشم فاصله دار

این خط چشم در دهه ۶۰ میلادی بسیار محبوب بوده است. این خط چشم را با فاصله از مژه ها روی پلک یا حتی بالاتر از آن می‌کشند. احتمالاً این خط چشم را در کارهای جدید میکاپ آرتیست ها دیده اید. کشیدن خط چشم به این صورت باعث می‌شود که چشمها بزرگتر به نظر بیایند.

سایه چشم های رنگی نئونی

آرایش چشم سایه چشم نئونی

استفاده از رنگ های تند و جیغ و نئونی معمولاً در آرایش های مخصوص تابستان دیده می‌شود. اما امسال این آرایش ها را در فصل زمستان هم داریم. این نوع سایه چشم ها نشان دهنده سلیقه خاص و هنری شما هستند.

ریمل های رنگی

آرایش چشم با ریمل رنگی

از سال گذشته تاکنون ریمل های رنگی محبوبت محبوبیت زیادی پیدا کردند. آن ها در رنگ های مختلف دیده می شوند. از رنگ های سبز و آبی تا صورتی بنفش و حتی کرم شیری. با استفاده از این ریمل ها می توان یک آرایش خاص داشته باشید.

مژه های پر و بلند

آرایش چشم مژه های بلند و پرپشت

امسال هم دوباره سالی است که استفاده از ریمل های مشکی پر از خرده مژه حسابی محبوب شده. امسال دوباره مدلها با چشمانی با مژه های سنگین و پر از ریمل دیده می‌شوند. برای درست کردن چنین چشمانی باید چند لایه ریمل استفاده کنید. همچنین می توانید از مژه مصنوعی هم استفاده کنید.

حتما بخوانید
کالری دوغ؛ هر لیوان دوغ چند کالری دارد؟

ابروهای پرپشت

آرایش صورت ابروهای پرپشت

اگرچه تک و توک مدل هایی با ابروهای خاص هم وجود دارند، اما امسال همچنان ابروهای پر پشت محبوب هستند. البته ابروهای پرپشتی که شانه شده و مرتب باشند. ابروهای پرپشت اخیراً حسابی محبوب بوده و در تمام سال مورد استفاده است.

آرایش های لب جدید پاییز و زمستان ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱

برای داشتن لبهای به روز نیاز نیست که لوازم آرایش جدید بخرید. انواع مدل های لب های امسال را می توانید با یک رژ لب چرب و یک پالت سایه چشم انجام دهید. با ما همراه باشید تا لب های ترند امسال را ببینیم.

رژ لب محو و نامنظم

آرایش لب رژ لب نامنظم

مدلی که در رژ لب های امسال مد شده مقداری رژ لب در بخش میانی لبها است، که به شکل نامنظم و بدون خط لب روی لب پخش شده. این مدل ها معمولاً سازگار با رنگ های ملایم و طبیعی است. البته چون در فصل پاییز و زمستان استفاده از رژ های تیره با رنگ های مشخص و رواج پیدا می کند، این روش را می‌توان روی رژهای تیره هم انجام داد.

رژ لب قرمز کلاسیک

آرایش لب رژلب قرمز

رژ لب قرمز کلاسیک رژی است که همیشه و هر سال مد است. البته معمولاً در هنگام استفاده از رژ لب های قرمز آرایش چشم باید ساده و ملایم باشد. رژلب قرمز را میتوان به صورت روزمره یا در مهمانی ها استفاده کرد.

رژ لب های تیره

آرایش لب رژ لب تیره

همانطور که می دانید فصل پاییز و زمستان فصل استفاده از رژلب های تیره است. الان بهترین موقع برای استفاده از رژ لب هایی با تناژ بنفش و جگری است که ظاهری جذاب و راز آلود به شما می‌دهند. این رنگ ها چهره شما را در روزهای سرد زمستان و پاییز، گرم تر نشان می دهد.

لب های براق

آرایش لب براق

البته لب های براق تقریباً همیشه بخشی از مد را به خود اختصاص می‌دهند. امسال هم مثل سال های دیگر رژلب های براق و برق لب محبوب هستند. برق لب را میتوانید هم روی رژ و هم به تنهایی استفاده کنید. استفاده از این نوع آرایش لب های شما را برجسته تر، سالم تر، زیبا و شاداب نشان می دهد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *